שאלות ותשובות


שאלות כלליות

תתחדשו! יש לכם חיתולים חדשים לרך הנולד

נכון, ותודה על הברכות! 

בשנים האחרונות לבייביסיטר לא היו חיתולים במידות של תינוקות שרק נולדו, אבל כעת פרי תהליך ממושך שבוצע בהשתתפות הורים רבים, יש לבייביסיטר חיתולי ניו בורן שעונים לצרכים ולדרישות של כל הורה מחתל בישראל. חיתולי הניו בורן מציגים שורה של פרמטרים מצוינים; החיתולים מבוססים על טכנולוגיית Air Flow Technology™ המאפשרת זרימת אוויר באמצעות חומרים נושמים ובטוחים לספיגה מוגברת, נבדקו דרמטולוגית לעור רגיש בפיקוח רופא עור והינם היפואלרגניים. החיתולים בעלי ספיגה גבוהה יותר מהמתחרים המובילים, עם סמן רטיבות ובמידה 1 יש פתח קדמי לאזור הטבור.

ואם נסכם: חיתולים מצוינים המציעים להורים מחתלים אלטרנטיבה מעולה במחיר נגיש - תמורה גדולה יותר למחיר.

מהי טכנולוגיית Air Flow Technology™ בחיתולי הניו בורן?

עורו של תינוק שרק נולד הוא רגיש במיוחד ולכן החיתולים שלנו מבוססים על טכנולוגיית Air Flow Technology™ המאפשרת זרימת אוויר באמצעות חומרים נושמים ובטוחים לספיגה מוגברת. הטכנולוגיה מותאמת להגנה על עורו הרגיש של התינוק.

מי קבע שחיתולי בייביסיטר סופגים יותר מהאגיס ופמפרס?

שלחנו את חיתולי בייביסיטר, האגיס פרידום דריי/אקסטרה קר ופמפרס בייבי דריי (מידות 1 ו-4) למעבדת SGS העולמית שערכה בדיקות מקיפות ומבחני ספיגה שונים. התוצאות הוכיחו חד משמעית – בייביסיטר סופג יותר מהמתחרים המובילים! קחו רגע כדי לספוג את זה: החיתול שלנו פשוט יותר טוב לכם.

מה זה אומר שהחיתול נבדק דרמטולוגית לעור רגיש?

זה אומר שהמוצר נבדק במעבדה מוכרת, בפיקוח רופא עור, והוא מתאים לתינוקות עם עור רגיש.

אוקיי, מעבדה זה נחמד - אבל דברו איתי במספרים

הו! מספרים אנחנו גם אוהבים: מעבר לבדיקות המעבדה נערכו גם סקרי שביעות רצון בקרב הורים. התוצאות לא הפתיעו אותנו – 90% מלקוחות בייביסיטר ימליצו על החיתול לחבר ו/או קרוב משפחה (עפ"י מחקר שנערך ע"י Ipsos בדצמבר 2020). את חיתולי הניו בורן שלנו מרבית הלקוחות ציינו כי יעדיפו לרכוש את חיתולי בייביסיטר על פני המוצר המתחרה (עפ"י מחקר שנערך ע"י New Sense ביוני 2020). כך שלא חסרות סיבות לעבור לבייביסיטר. עד שלא תנסו, לא תדעו!

באילו מידות ניתן להשיג את חיתולי בייביסיטר?

חיתולי בייביסיטר משווקים במידות ניו בורן 1 ו-2 וגם במידות 3, 4, 4+, 5 ו-6.

איפה ניתן לרכוש את החיתולים?

חיתולי בייביסיטר נמכרים בנקודות המכירה השונות - ברשתות המזון, רשת Be, סופר-פארם אונליין, חנויות תינוקות וכמובן באתר בייביסיטר במשלוח חינם עד הבית. למעשה ניתן להשיג אותנו כמעט בכל מקום.

ואם עדיין חסר לי מידע?

ניתן להשאיר לנו הודעה בעמוד הפייסבוק או לפנות למוקד שירות צרכנים בטלפון 1-800-801-515 או בכתובת המייל babysitter@dpl.co.il

הזמנות באתר

תוך כמה זמן אקבל את ההזמנה שלי?

משלוח החיתולים תוך 7-10 ימי עסקים למעט לישובים מרוחקים בהתאם לרשימת הישובים וזמני הגעה>
 

במשלוח שהגיע חסרים פריטים או שאינו מתאים להזמנה - מה אפשר לעשות?

בכל מקרה של תקלה במשלוח או חוסר שביעות רצון, אנא צרו איתנו קשר במוקד שירות צרכנים בטלפון: 03-9264848 בשעות פעילות המוקד ימים א'-ה' בין השעות: 09:00-14:00  ו/או במייל: info@baby-sitter.co.il

הזמנתי חיתולים ובאתר רשום שאקבל הטבה נוספת, איך מקבלים את ההטבה?

כל המידע הנדרש למימוש ההטבה ישלח בהודעת טקסט לטלפון שציינת בהרשמה.

פרטיות וגלישה בטוחה

האם הקנייה באתר מאובטחת?

מערכת האתר מאובטחת בתקן SSL כנהוג באתרי מסחר אלקטרוניים. מובהר כי פרטי כרטיסי האשראי אינם נאגרים במערכת.

האם המידע האישי שלי נשמר באתר?

הפרטים נשמרים במאגרי המידע של ניאופרם (כמפורט בהרחבה בתנאי השימוש) בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981.

האם נעשה שימוש בקוקיז (cookies) באתר?

כן. באתר נעשה שימוש בקוקיז כדי לשפר את חווית הגלישה של המשתמשים. השימוש בקוקיז מאפשר לאתר לספק שירות מהיר ויעיל וכן איסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. הוא יחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים בכל פעם בעתיד.