הורים לניו בורן? אתם חייבים לקרוא את זה!

מזל טוב ענק אמא ואבא! עברתם את החוויה הכי מדהימה, מעצימה ומופלאה שיש ועכשיו הגעתם לחלק שבו זה רק הולך ומתעצם. התקופה הראשונה עם הבייבי היא סוג של קופסת הפתעות צבעונית - אף פעם לא יהיה לכם ברור איזה רגע קסום עומד להתרחש עם היצור הקטנטן והמופלא שמולכם.

בייביסיטר | 8.3.2022 | 1 דקת קריאה
הורים לניו בורן? אתם חייבים לקרוא את זה!

מצד שני, אנו גם מציאותיים וברור שלצד כל רגע מיוחד יש גם את הצד הטכני והיומיומי שבו הורים עושים התמחות כללית, למשל, בתחום החלפת החיתולים.

החיתול עומד להיות חברו הטוב ביותר של תינוקכם והוא ילווה אותו צמוד-צמוד, בשלוש השנים הראשונות של חייו לפחות. הוא יעטוף את מרכז גופו 24/7 ובדיוק בגלל זה הוא חייב להיות הדבר הכי בטוח, רך, נעים, מכיל ועוטף שיש. אז איך תדעו לבחור היטב ומהם הפרמטרים החשובים בבחירת החיתול הכי נכון מהרגע הראשון?

5 סיבות שבגללן כדאי לכם לבחור בחיתולי "ניו בורן" של בייביסיטר כבר משלב הלידה:

נבדק דרמטולוגית בפיקוח רופא עור – לעור יש תפקיד חשוב מאוד בשמירה על גופו הקטנטן של התינוק בעולם החדש שאליו הוא הגיע. עורו עדין באופן מיוחד ולכן צריך התייחסות מיוחדת. מאחר והוא רגיש יותר לחומרים איתם הוא בא במגע צריך להקפיד על מוצרים המתאימים מבחינת רכיבים, רכות וכו'. חיתולי "ניו בורן" של בייביסיטר רכים וגמישים לעיטוף מושלם והינם היפואלרגניים ונבדקו דרמטולוגית לעור רגיש, תחת פיקוח רופא עור על מנת להבטיח התאמה מקסימאלית לעורו הרגיש והעדין של הבייבי שלכם.

טכנולוגיית ™Air Flow Technology – כדי להגן על עור התינוק החיתולים החדשים מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת זרימת אוויר באמצעות חומרים נושמים ובטוחים לספיגה מוגברת. במילים אחרות – דאגנו לכם לחיתול שלגמרי ראוי לאוסקר של החיתולים בזכות האיכות המדהימה שלו.

מנגנון לכידת נוזלים – ברור לכולם שנושא ספיגת החיתול הוא אחד הדברים היותר חשובים כשאתם בוחרים חיתול. חיתול בעל יכולת ספיגה גבוהה ישמור על עור התינוק יבש לאורך זמן. בדיוק בגלל זה יצרנו מערכת סגירה בעלת גמישות מירבית המותאמת לגוף התינוק ומאפשרת עיטוף מושלם ומניעת דליפות. חשוב שתדעו שבמבחן הספיגה התוצאות הוכיחו באופן חד משמעי שחיתולי "ניו בורן" סופגים כ-30% יותר מהמתחרים המובילים*!

סמן רטיבות המשנה את צבעו בהתאם לכמות הנוזלים בחיתול – כדי לעזור לכם לדעת מתי כדאי להחליף את החיתול, לחיתולי "ניו בורן" סמן רטיבות המשנה את צבעו ברגע שהחיתול מלא בנוזלים ויש צורך להחליפו. אין צורך להודות לנו, שמחנו לעזור!

פתח קדמי לאזור הטבור – חשוב מאוד לזכור ולהקפיד שהחיתול לא יבוא במגע עם גדם חבל הטבור הרגיש עד שהוא נושר. בדיוק בשביל זה בייביסיטר דאגו לפתח קדמי מיוחד באזור הטבור בחיתולים במידה 1.

אז נכון, בעולם החיתולים המבחר גדול. בדיוק בגלל זה תהליך הפיתוח שלנו היה ארוך והורים רבים היו שותפים בו במטרה לתת מענה מדויק לצרכים ולדרישות של הורים מחתלים.

אל תשכחו, חיתולי בייביסיטר - זה בטוח בשבילכם!

עפ"י בדיקות מעבדת SGS מ-11.2020. נבדק ע"י תמיסת מלח על חיתולי בייביסיטר לעומת חיתולי האגיס אקסטרה קר ופמפרס בייבי דריי (כולם מידה 1).